| adri16 a întrebat:

am probleme cu imprimanta, mereu imi apare ca ea nu este conectata, dar de fapt este, am verificat toate cablurile, am reinstalat si programul de pe cd imprimantei si nimic, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa cauti driverele (programul) imprimantei pe site-ul producatorului. Toti producatorii au Suportul software necesar pus pe net. Posibil sa gasesti si variante pentru diferite sisteme de operare ( ex Windows XP / Windows 7 pe 32 sau 64 de biti, dupa caz ). Alege driver-ul corespunzator, instaleaza folosind instructiunile si n-ar trebui sa mai fie probleme dpdv al softului.
PS: Dezinstaleaza driverele instalate deja (din Control Panel).