| MihaelaSiEu a întrebat:

Am o problema, care ma face sa pierd timp si bani prin copy shop-uri.
Am o imprimanta hp(hewlett packard) laserjet 2100 si nu stiu cum sa o instalez, de fapt am mai instalat-o o data (nu are cd de instalare, doar trebuie legat un cablu la computer si la imprimanta), dar acum pur si simplu nu-mi raspunde la comanda atunci cand dau sa imi printeze ceva.In my computer imi apare ca am o imprimanta, dar nu-mi printeaza.Am cartus am si coli, dar...

Ma ajuta cineva, va rog?

Mersi!

2 răspunsuri:
| AnghelB a răspuns:

Http://h20000.www2.hp.com/......ctList.jsp

Mai instalezi o data driverul imprimantei. Pornesti imprimata o conectezi si verifici in Control Panel - Printers daca apare si este Ready.
Poate fi Offline si trebuie sa o debifezi.
Si seteaza si hartia A4 (implicit este Letter)

| MihaelaSiEu explică:

Din pacate nu a mers nici asta...