| KaleidoscopEmyLara99 a întrebat:

In legatura cu un PSP cam enervant.De cateva ore bune incerc sa-mi pun niste teme, imagini si muzica pe el dar nu reusesc.Nu folosesc cablu usb ci memory stick pro duo.Il bag in calculator, deschid fisierul si adaug folder nou in care pun poze.Scot nenorocitul de card si cand il pun la psp nu imi apare nimic, nici o poza.De ce imi face asa?

1 răspuns:
| Alexe87904737 a răspuns:

Incearca sa intri pe internet de pe psp browser si cauta teme pentru psp si o sa-ti dea acolo mai multe!