| gandbun a întrebat:

Incerc sa apelez pe cineva pe mobil si aud sunetul de "ocupat", dar imi apare mesajul "disconnected". Ce inseamna? Are telefonul inchis? Nu are cartela in telefon? sau? Mentionez ca am incercat de mai multe ori si acelasi lucru se intampla.
Multumesc!

1 răspuns:
| luciana200972 a răspuns:

Este foarte posibil ca acea persoana sa te fi introdus in blak list si de cate ori o suni apelul este redirectionat sau deconectat, incearca sa o suni cu nr ascuns sau dp un alt nr si vezi dc merge. bafta