| FursecCuCiocolata a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu mobil! Este o rabla de Samsung Corby Txt si il am de un an. A inceput sa imi faca figuri si mi-e ca il arunc pe geam! :@
Cand vreau sa sun pe cineva imi apare "Call Ended". De obicei imi apare asa cand persoana pe care o sun are telefonul inchis sau vorbeste cu altcineva la telefon. Dar am incercat sa o sun pe mama si nu avea telefonul inchis si nu vorbea cu nimeni, iar mie imi aparea "Call Ended". straight face
Chestia si mai ciudata este ca merge sa sun la telefoane fixe, dar la cele mobile face figuri! straight face
[Am incercat sa sun multe persoane si tot "Call Ended imi aparea". Mentionez ca nu sunt probleme cu semnalul si nu e vorba ca nu mai am credit.]

Ce sa fac? sadcrying

5 răspunsuri:
| XoXo4you a răspuns:

Du-te la un service

| s3byk91 a răspuns:

Pai mai omule degeaba ne intrebi pe noi. du-te si tu la un service cu el si sigur ti-l face

| FursecCuCiocolata explică (pentru s3byk91):

Cu aceasta intrebare voiam sa aflu daca cineva a mai patit asa ceva si poate stie. Daca nu sti sa raspunzi frumos si civilizat, mai bine nu comenta.
Poate ai sa spui ca nu este un raspuns uracios, dar uita-te la exprimare. tongue

| s3byk91 a răspuns (pentru FursecCuCiocolata):

Nu mi-am dat seama, probabil ai drteptate, imi cer scuze. Bafta

| FursecCuCiocolata explică (pentru s3byk91):

Mersi. :] nu e nimic.