| CptPete a întrebat:

Intr-o noapte mi s-a blocat tableta si dimineata s-a inchis de tot si nu pot sa o mai pornesc! Am conectat-o la PC dar imi spune ca nu recunoaste device-ul! Am incercat si combinatii pentru a activa Meniu Recovery! I-am dat restart din butonul „ascuns„, dar tot nimic! Ce as putea s-ai mai fac fara sa o duc la service?

Răspuns Câştigător
| Gherghisan_Ionut_1999 a răspuns:

Si eu am patit cu tableta, mi s-a blocat cand jucam un joc, si am lasat-o asa pana s-a terminat bateria, si apoi am bagat-o la incarcat si am repornito, poate te ajuta ce am zis, funda happy, bafta mult noroc

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat