| Emilia23 a întrebat:

la facebook vreau sa-mi schimb numele. mi l`am mai schimbat de multe ori pana acum`. de acolo de la contul meu `si dupa setarile contului` si acum nu mai merge sa-l schimbsad zice asa "Schimbările de nume trebuie aprobate înainte de afişare în profil. De obicei aceasta durează 24 de ore.
" ce sa fac sa mearga din nou? sau sa-mi schimb numele in alt mod.`in afara sa-mi fac alt contstraight face! Fundapuppy dog eyes

11 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Facebook nu e HI5 să vă prostiți voi constant pe el.

| capsuna16 a răspuns (pentru Gizăz):

Nu este dar cred ca s-ar putea sa devina caci sunt multi care se prostesc si isi schimba numele sau scriu gresit majoritatea cuvintelor.

| MeoKidu a răspuns:

Hei!
Ştiu că e un răspuns târziu dar probabil nu ai aflat înca. Poţi să îţi schimbi numele de maxim 5 ori.

| Emilia23 explică (pentru MeoKidu):

Da. e tarziuwinking. si practiic laughing nu m`ai ajutat cu nimic laughing

| MeoKidu a răspuns (pentru Emilia23):

1.Cerinţele tale sunt imposibile (asta inţelegi şi din postul meu anterior)
2."Practiic", dacă te uiţi cu atenţie la toate răspunsurile, vei observa că al meu te-a ajutat cel mai mult, mai exact te-a informat că nu este posibil, nu te-a indus în eroare, precum răspunsurile acestor utilizatori: AnotherCatWoman, Robeert94... s.a
3. Din cauza utilizatorilor ca tine, s-a ales praful de TPU pentru că nu ştiţi să apreciaţi un răspuns!

| BrD a răspuns:

Pai tu iti schimbi numele in mod frecvent? Adica tu ai un nume. E numele tau de la nastere, tu iti schimbi in mod frecvent numele? Profesorii stiu cum sa te mai strige? Hai fi serioasa si nu iti mai schimba numele de fiecare data

| AnotherCatWoman a răspuns:

O alta tampenie de la FB. Trebuie sa treaca intervalul specificat de ei pentru a iti modifica numele. Deci probabil maine vei putea vedea numele schimbat. Kinda crappy!

| Robeert94 a răspuns:

Simplu astepti o ziibatting eyelashes si reincerci maine :* este decat o regula de a lor ca nu ai voie sa schimbi numele decat 1 data pe zi tongue sper ca ti-am fost de folos! fundabatting eyelashes

| Emilia23 explică (pentru Robeert94):

Pai`, au trecut deja vreo 3 zile.` dekand nu mai pot sa schimbstraight face

| AnotherCatWoman a răspuns (pentru Emilia23):

Inseamna ca nu ti l-au aprobat. Probabil este diferit de cel pe care il aveai. Iti aproba schimbarea numelui numai daca este vorba de numele de familie( te-ai castorit si acum porti numele sotului) sau vrei sa scoti sau sa adaugi un prenume. Spre exemplu: numele tau este Maria Vasile, si vrei sa treci numele complet Ana-Maria Vasile. Sau ai la profil Sanziana Andrada Vintila si elimini numele de Sanziana. Cum ziceam, o alta tampenie de la FB!

| Berti_Alexandru_Taran_1986 a răspuns:

Coman Berti Alexandru