| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Vreau sa-mi schimb numele pe facebook, dar de vreo saptamana nu ma lasa si spune " Schimbările de nume trebuie aprobate înainte de afişare în profil. De obicei aceasta durează 24 de ore. " straight face. Vreau sa-mi schimb numele, si nu ma lasa x(. Cum rezolv?

4 răspunsuri:
| ILovemathhhh a răspuns:

Dupa cum ai vazut, in dreapta acelui buton numit,, ACASA '' este o sageata in jos, dai click pe ea si dai la Setarile Contului, acolo o sa-ti apara nume : si tu dai editeaza. happy Funda?

| Yourtruelove a răspuns (pentru ILovemathhhh):

Asta am facut, dar nu ma lasa fiindca tot apare mesajul acela happy!

| ILovemathhhh a răspuns:

Add la gangsta4lifetony happy "__"
PRO

| oxynfire a răspuns:

Numele nu trebuie sa semene cu vreun cuvant comun (imagination de ex.). Daca treci numele real nu ar trebui sa ai problema asta.