| aleahimk a întrebat:

La orice laptop exista camera web incorporata? Aceasta este la fel de buna indiferent de laptop? Daca nu, automat creste si pretul produsului, nu? Mi-ar fi de ajutor si niste linkuri : laptopuri cu o camera web indeajuns de buna incat sa nu mai necesite lumina si de la alte surse... ceva gen night vision, senzor de lumina. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu toate au.Al meu, de exemplu, nu are camera incorporata.Dar am camera separat si nu am probleme.

| relian a răspuns:

Nu orice laptop are camera web incorporata.Chiar si in ziua de astazi mai sint laptopuri fara camera web.Camera web indeajuns de buna sa vezi pe intuneric nu cred ca gasesti la laptopuri asa ceva.Si pretul nu este influentat de ce camera web are laptopul, Pt ca ei instaleaza camere pe care laptopul le suporta, care sa nu consume multa energie si asa mai departe.Sin plus de asta nu prea se pune accent pe camere web sa fie superperfomante ca lumea nu asta cauta.Tu daca doresti asa ceva iti poti cumpara separat.Dar sar pune in calculatoare totul de top atunci prestul ar fi astronomic si nimeni nu ar mai cumpara calculatoare.

Răspuns utilizator avertizat