| Enake a întrebat:

Buna la toti! Am o intrebare.Telefonul meu are o problema.Nu mai are sonor.Nici cand vreau sa ascult muzica,nici cand deschid telefonul,nimic. Daca vreau sa vorbesc la telefon, trebuie sa ii dau pe difuzor altfel nu merge.Mentionez ca am venit de afara, iar afara ploua tare si la picurat putin.Are legatura?

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

E foarte probabil sa fie si de la ploaie, daca telefonul e pe touch screen, e foarte posibil ca picaturile de apa sa fi atins vreun senzor, si pa'pa.Mergi cu el la un service.