| Hasss a întrebat:

Buna la toti as vrea sa-mi cumpar in calc nou ce ziceti de acesta este bun?
vreau raspuns cat mai repede plzzzzzz
http://www.eflamingo.ro/......eme_X3_AM3
dar am auzit ca nu prea e buna placa video imi puteti spune dc? si cam ce jocuri miar merge pe acest calc?
a si sa mai imi spuneti de cat este frecventa acestui procesor din calc asta ca vad ca nu scrie

Răspuns Câştigător
| Feeryman a răspuns:

Iti recomand acest calculator cu toata inima,este foarte bun,placa video este si ea de asemenea buna, o sa iti mearga jocurile pe high, iar procesoru are 3200 mhz mai bun ca dual core deorece este triple core, o sa iti ruleze pc-u ca pe apawinking

1 răspuns:
| Bogdanux a răspuns:

La pretul ala isi merita banii din plin.Placa video e decenta, RAM SI HDD suficient, procesorul desi nu e quad core, se descurca mai bine in aplicatii si jocuri ca un dual core si are o frecventa mare, iar cache-ul e decent.