| anonim_4396 a întrebat:

Hey all. Am si eu o problema. Telefonul meu nu se mai deschide cand il pornesc, apas pe tasta de respingere a apelului, se deschide imi apare imaginea telefonului si dupa, se inchide la loc si nu se mai deschide.Si cand vreau sa il pornesc imi apare o chestie care spune,, porniti telefonul si fara cartela SIM? si ca raspuns este acceptati si respingeti. Ce are? Cum pot sa il deschid? [tin sa mentionez ca telefonul meu e nokia 7230]urgent raspundeti, plz. Multumesc:*

2 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns:

Nu ai cartela bagata in el (adica aia cu numarullaughing) si cum nu ai cartela te intreaba daca vrei sa il pornesti farawinking

| MarcyaEnjoy a răspuns:

MI s-a intamplat si mie, incearca sa reinstalezi softul!