| Hasss a întrebat:

buna la toti
vreau sa intreb si eu ceva doresc sa bag windows 7 pe 64 de biti deocamdata am windows xp 64 bits sp2 pe 2 octombrie face 2 luni laughing merge bine dar imi da erori la niste jocuri in fine sa trecem peste asta sa incepem cu intrebarile laughing:
am inteles ca la windows 7 numai trebuie sa instalezi drivele de la placa video procesor sunet etc. numai daca nu ti le recunoaste asa-i?
alta intrebare o sa fie probleme la jocuri adica o sa-mi dea erori ca la xp sp2? performanta adica viteza pc-ului va creste adica se va misca mai bine
AMD Athlon II X3 450 Triple Core, 3200MHz, socket AM3,
Cerintele mele :
Motherboard MSI GF615M-P33, socket AM3

Ram: 4 Gb Ram

Hard-Disk :500 gb 7200 rpm, 16mb Western Digital

DVD+/-RW

Video Card : Ati 5450 Shappire 1 gb dd3
imi va merge destul de bine?
la jocuri nu am pretenti doar la fifa 10 sa-mi mearga pe detalii maxime
inca ceva vor fi probleme la instalarea drivelor am calculatorul de 2 luni nu cred ca vor fi probleme cu drivele de pe cd original
DAU FUNDA! PROMIT care imi raspunde cel mai bine

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Isi ia o parte automat. Dar tu sa nu stai pe baza lui. Le iei frumos si le instalezi. Si apropo, ar trbuui sa iti mai bine decatxp