| Hasss a întrebat:

Buna la toti vreau sa-mi fac un sv de metin2 (scuze nu ma credeti disperat va rog nu ma jigniti) si problema este urmatoarea eu am ip dinamic stiti cumva daca pot seta din configuratiile modemului sa-l fac static am vazut prin configuratiile lui asemenea setare dar nu stiu daca acea este http://i.imgur.com/n0U3Q.jpg la mine este bifata "OPTAIN AN IP ADRESS AUTOMATICALLY" si cealalalta este "Static Ip Adress" daca bifez cealalta optiune o sa am ip static? si fara sa platesc cv in plus la cei de la romtelecom?

acum altceva mai am de intrebat daca imi fac metin2 prin himachi am auzit ca nu se mai foloseste de ip-ul meu deci?

ajutati-ma va rog DAU FUNDA!

1 răspuns:
| thewinner27 a răspuns:

Frate iti spun sa o lasi balta cu facutu de sv metin 2 ca iti super virusezi calcu