| rusel a întrebat:

Buna la totii! va rog sa ma ajutati si pe mine cu o problema ...am un laptop Acer cu Windows 7 si am si wireless pe el vreau sa ma contactez la vine-va cu wireless cand dau sa ma contactez scrie Windowa was unable to connect to, la persoana respecti-va, stiu si parola accele-i persoanei dar degeaba tot la fel scrie Windowa was unable to connect to.
sa vor sa ma ajutati!

4 răspunsuri:
| Mihai0eu a răspuns:

Reformuleaza, nu iti inteleg problema

| rusel explică:

Deci am wireless in laptop nu imi trebuie nici un fir, dau la wireless si caut in retea cine are net, stiu parola lu unu de la net, prima data cand am pus parola a mers prima zi dar du-pa a 2 zii am incercat sa ma contactez iar dar nu mergea scrie Windowa was unable to connect to la persoana aiceeia care vreau sa iau net, si aceea persoana nu sta departe de mine de cat cu 2 case mai indepartata,

| AlexOrian a răspuns:

Si mie mi-a facut asa trebuie un alt fir ca eu am avut un fel de aparat care il conectez la calculator sau laptop si in el puitam pune 4 sticuri si puteam downloada 4 jocuri, si la primul mi-a zis cam la fel, si mi-am luat altul si a mers, cred ca asta e problema. Sper sa te ajute.

| XennoX a răspuns:

Ori nu e parola buna ori nu te poti conecta ca e prea departe