| Mirris a întrebat:

M-am abonat la antena play.ro cu contul de Orange(abonament) si vreau sa ma dezabonez.Imi e frica sa nu imi bage mai mult la plata pe abonament.Multumesc.

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

"8. Dezactivarea contului
Utilizatorul poate renunta in orice moment la abonamentul lunar urmand instructiunile de
dezabonare prezentate in pagina de abonament din sectiunea Contul meu. Dezactivarea contului se poate face catre Antena TV Group si prin cerere scrisa, datata si semnata, depusa la sediul din bdul Dimitrie Pompeiu, nr 9-9A, cladirea 2, Iride Business Park, Bucuresti sau trimisa
scanata pe email la adresa suport@antenaplay.ro."
sursa: https://antenaplay.ro/termeni-si-conditii-antenaplay.pdf? ver=11

| Mirris explică (pentru dannyel86):

Unde mai exact in sectiunea Contul meu, deoarece eu nu gasesc.

| Kogaion a răspuns:

Si ce vrei sa facem noi? Te dezabonezi si gata.

| Mirris explică:

As dori sa stiu cum m-as putea dezabona.

| dannyel86 a răspuns (pentru Mirris):

Salut. Eu am oferit doar informatiile la care am acces. Daca as fi avut cont antenaplay, poate as fi stiut si cum sa te indrum mai bine prin setarile contului.
Recomandat ar fi sa le scrii direct lor si sa te dezabonezi prin corespondenta la adresa pe care am atasat-o in mesajul anterior.