| roxyroxycutza a întrebat:

m-au blocat pe facebook 30 de zile.cum pot sa ma deblochez? dau funda scuze de categorie

3 răspunsuri:
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, roxy

Te-au blocat pentru ca ai dat prea multe cereri de prietenie intr-un timp foarte scurt.Trebuie sa astepti sau sa contactezi serviciul de tickete, doar daca ai un motiv ca nu ai gresit si nu ai incalcat regulamentul Facebook.

O zi buna, AfroB.

| roxyroxycutza explică (pentru AfroBelgianu):

Pai stiu ca limita este de vreo 20 de cereri pe zi.eu am dat 17 iar asta dupa mult timp.

| andreea9701 a răspuns:

Trebuie sa astepti sau sa iti faci alt cont.