| Crisu1201 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine sa imi activez wirelles-ul la laptop? Am Lenovo G580. Merci!

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Laptopurile au undeva ori un buton, ori ceva taste Fn+o alta tasta pe care este desenat ceva ca o antena ce emite un semnal. Daca ai buton atunci e simplu pui on si gata ai rezolvat. Daca nu ai tastele asa cum am arata.

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Fn+F..., depinde de model. Cam asa il activezi in mod normal. Succes!

| matesanosa a răspuns:

Incearca frate f12 ca poate ti-e oprit wirellesul si nu iti dai seama... daca arde becul rosu atnci nu ai wirelles

| Crisu1201 explică (pentru matesanosa):

Fratica, am incercat cu butonul, l-am activat, numai ca nu imi arata in coltul din dreapta semnalul wirelles-ul. arata numai firul, atunci cand este conectat cu cablu.