| kitisupercool a întrebat:

Buna,ma ajutati va rog? Ecranul laptopului meu devine de mai multe ori negru,dar nu se inchide, si dupa isi revine.Dar incepe sa faca din ce in ce mai des.De ce?

2 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Poate te lasa lampa. Cand se stinge incearca sa pui o lanterna care sa bata de jos in sus pe ecran. Daca vezi iconite si ce mai ai pe acolo inseamna ca e de la lampa sau nu mai face contact.

| kitisupercool explică (pentru Trynda):

Dar se innegreste de nu poti vedea nimic, si canteodata mai dispare si sagetuta si atunci sunt nevoita sa-l inchid si sa-l pornesc iar.