| anonim_4396 a întrebat:

ma chinui de multa vreme sa imi schimb avatarul la yahoo messenger. Ultima data am schimbat poza de pe calculator, dar de cateva luni nu mai am net decat pe mobil, va rog dati un link ceva sau spuneti alta metoda, mentionez cam un N72 si pot sa uploadez.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Andrew_7311 a răspuns:

Salut! In ultima vreme YM!-ul face numai figuri. Cum spui si tu, nu se mai schimba poza la avatar, nu mai merge sa pui status, nu mai poti trimite mass! sad Chiar nu stiu de ce! thinking La mine de exemplu nu merge sa pun status. Acum depinde si de ce YM! ai. Eu am messenger 8. Pentru mine e foarte bun. Sunt si variantele 9 si 10 doar ca mie nu imi plac. Incearca si tu sa schimbi versiunea poate, poate poti rezolva problema. Dar nu de pe telefon, ci de pe un PC. BAFTA!