| Ombladon13 a întrebat:

Buna…ma intrebam daca nu ma puteti ajuta careva ..Deci problema e urmatoarea: I-am instalat windowsu lu varamea. windows xp SP2 home edition …si ea are o placa de retea ACCTON EN1208 PCI ETHERNET ADAPTER la care i-a pierdut CD …ma inrebam daca nu se poate instala placa de retea cumva…de 2 zile tot caut driver dar nu il gasesc va rog din suflethappy imi puteti raspunde aici ..sau pe id de mess cipri_uzzy saaaaau un e-mail la cipri_uzzy@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| xJuliusx a răspuns:

Era mai bine daca instalai SP3. Ti-am trimis un mail cu un driver atasat. Sper sa mearga. Bafta!

6 răspunsuri:
| andrey88 a răspuns:

Driverul de la placa de retea il poti Instala cu programul Doctor Device. Dai o scanare cu Doctor Device si iti apare toate driverele care trebuie instalate in PC.

| sNoWbloW a răspuns:

Incearca sa cauti driverul de la producator direct sau daca nu ar trebui sa o bagi la tine in pc si sa faci cu un driver detective sa o cauti dar te complici... daca nu gasesti driver deloc, deloc cumpara alta nu e scumpa!

| Ombladon13 explică:

XP professional Service Pack 2 ..rasp ori aici ori la adresele de mai sus

| Ombladon13 explică:

Mz foarte mult am rezolvat cu DRPSu12.3-Final...da oricum va multumesc foarte mult happy

| petryca92 a răspuns:

Cauta pe google dupa model care ste cu ai zis ACCTON EN1208 PCI ETHERNET ADAPTER driver download. poate asa gasesti

| petryca92 a răspuns:

Nai pentrut ce