| AvrameL a întrebat:

Am o problema in legatura cu : mi s-a ars placa de retea (onboard ) si am luat alta placa de retea externa pana aici toate bune. windowsu nu era facut trebuia instalat... in timp ce se instala a ajuns la punctu de instalare : installing network si de acolo nu mi se mai instala... Care poate fi problema?

1 răspuns:
| Iwao a răspuns:

Daca nu gaseste driverele pentru placa de retea respectiva primesti o notificare.Pentru a afla daca este detectata: clic dreapta pe computer/properties/ device maneger/network adapters. Daca in dreptul noii placi de retea apare un triunghi galben, aceasta nu are driverele instalate, nu apare nimic...nu este detectata.