| ver95 a întrebat:

Buna ma poate ajuta cineva cu un sfat am o unitate centrala noua si nu reda sunetul prin casti numai prin boxe pentru computer este arsa placa audio? multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Nu e arsa placa, daca ar fi, nu ar functiona nici sistemul (boxe).
Trebuie sa selectezi sursa corespunzătoare pentru căști, de la pictograma de sunet din dreapta jos.

Deasemenea, sursa corecta pentru sunet (boxe sau căști) trebuie sa o alegi și în programele folosite (Skype, Teams, Telegram, Signal, TeamSpeak, Discord,... Etc)

| zetisonu a răspuns:

Whether exploring vast open https://2048-cupcakes.io worlds, embarking on epic quests, or simply engaging in casual gameplay, gaming offers a temporary escape where one can unwind and recharge.