| Danyyloop a întrebat:

Am o problema cu sunetul nu aud nimic, am incercat sa vad daca ii problema cu placa si nu ii toate aplicatile si tot imi merg normal si mai ales calculatorul pare sa receptioneze cand sunetul de la muzica sau altceva dar cand ascult la casti sau boxe nimic, am vazut ca placa de baza n-are nmq si nici nu era arsa sau era iesita din loc.Am nevoie de ajutor.Merci anticipat!

2 răspunsuri:
| DrTerrible a răspuns:

Salut.Cauta driveru de la placa de sunet.Si daca nu e placa de sunet arsa 100% iti v'a merge...si eu am avut problema astatongue.La mine a fost placa.Mult Succes!

| Catalin970 a răspuns:

Cauta un driver pentru placa de sunet si instaleaza`l sau pur si simplu fa un update la cel vechi. Daca nu asta e problema se poate sa se fi dus placa.