| Bogdan_Bianca_Georgiana_1997 a întrebat:

mai am si eu o intrebare happy cand imi scrie cineva pe Facebook la chat, nu se mai aude sunetul ala... straight face de ce oare?

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu ai bifat sunetul pentru chat.

1. In primul rand va trebui sa ne logam in contul nostru de Facebook.
2. In partea din dreaptra-jos a browser-ului apare chat-ul de la Facebook. Facem click pe Chat pentru a deschide lista de prieteni online.
3. Langa ''chat'' ai ''Optiuni'' si bifezi ''Sunete pentru chat''.

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Nici mie nu mi se aude la facebook laughing
Nu ma enerveaza deloc.Imi place big grin

| KRIIIX a răspuns:

Eu m-as considera norocos in locul tau! laughing))

| kidsXXL a răspuns:

Pai in primul rand si logic e sa ne logam in contul de facebook, iar in partea dreapta a chat-ului este un fel de cheita.Dai pe ea si apesi la sunete pentru chat.Bafta.Funda?