| Amg33 a întrebat:

Nu mi se aude sunetul la telefon pe Facebook, Youtube etc. dar cand dau sa imi aleg tonul de apel atunci atunci se aude. De la ce sa fie oare?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cand incercti sa dai volumul mai tare in aplicatii apare ceva? De ex YouTube.

| Amg33 explică (pentru Wr3nch):

Nu apare nimic, se aude sunetul numai când aleg un ton de apel atât.

| Wr3nch a răspuns (pentru Amg33):

Incearca un reset din setari si daca face la fel mergi la service.

| CIaudiu a răspuns:

Poate esti pe profil silentios sau ai activata optiunea "nu deranjati".

| Amg33 explică (pentru CIaudiu):

E normal, când primesc notificări doar vibrează atât.