| DeeaDeuTsa a întrebat:

Buna membrii~! Am o intrebare si chiar vreau raspuns~! Sa trec la treaba :
Cum pot sa aflu arhiva cu cel/cea cu care am vorbit [ Arhiva nu o mai am la messenger]?
Va mentionez ca nu mai stiu data si nici ziua si ora in care am vorbit dar insa am nevoie de acea arhiva neaparat ~
Am auzit de un program YahDecode... imi poate spune cineva cum se foloseste? Sau in cazul in care stiti alta metoda astept sfaturile si raspunsurile voastre~! Aaa. si nici in pc la "Yahoo!"~Profiles~id respectiv ~nu gasesc convorbirile de atunci
Vreau Raspuns Va Rog Frumos Si Mult~~! Multumesc! Ofer Funda Si Vot!
Va astept cu raspunsurile urgent~~~!

Răspuns Câştigător
| titi a răspuns:

Arhivele se sterg cand iesi din program si nu ai bifata optiunea de pastrare a arhivelor.Nu cred ca mai ai vreo posibilitate sa le recuperezi.
Incearca totusi sa deschizi Program Files>Yahoo!>Messenger>logs>reliablemessaging_user, poate gasesti ceva pe acolo.