| florin1979 a întrebat:

inainte de a reinstala windows-ul, unde gasesc arhiva de messenger(deci toate convorbirile cu prietenii din lista), unde le pot salva, iar dupa reinstalarea windows-ului si a messului cum le pot din nou vizualiza? mentionez ca am windows xp si yahoo messenger11

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

In cazul asta nu ai ce salva, arhiva la mess 11 se salveaza pe serverele yahoo nu in calculator.Reinstaleaza linistit, arhiva se afla "pe maini bune".

| vader a răspuns:

Da un search " *.dat " adica orice fisier cu extensia dat vezi unde sunt si le salvezi undeva. Dupa ce reinstalezi windows si mess le pui in acelasi folder ude le-ai gasit initial.

| Claudiu2011 a răspuns:

Mai intai trebuie setat pentru a salva convorbirile si daca nu ai setat de cand tiai instalat prima data messengeru nu le mai poti vedea deloc.

| LiIiA a răspuns:

Pai daca stii sa vezi arhiva inainte de a schimba windows-ul dupa ce til instalezi dai tot acolo ca merge nu se sterg