| florin1979 a întrebat:

inainte de a reinstala windows-ul, unde gasesc arhiva de messenger(deci toate convorbirile cu prietenii din lista), unde le pot salva, iar dupa reinstalarea windows-ului si a messului cum le pot din nou vizualiza? mentionez ca am windows xp si yahoo messenger11

1 răspuns:
| TpuNoName123 a răspuns:

Păi pentru a le salva trebuie să dai la Messenger sus->Preferences->Archive->şi trebuie să bifezi prima bulinuţa (yes, save all of my messages.)
După ce ţi-ai reinstalat windowsu nu poţi să le mai vezi pe cele din urmă. funda?