| Cristi151 a întrebat:

Buna,
Mi-a aparut ca ar trebui sa dau update la windows 10 pe calculator.
Am cateva intrebari?
Ce pierd cu actualizarea windous-ului? (aplicatii,poze, etc)
Este bun? Nu da errori?

Funda!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

De pierdut nu ar trebui sa pierzi nimic
erori? doar il probeaza pe spinarea celor ca tine ca sa vada pe cat posibil, ce surprize da inainte sa il scoata oficial in vanzare. doar nu credeai ca il ofera utilizatorilor, trial, pentru ca sunt asa de nobili cei de la Microsoft.

2 răspunsuri:
| Tomoiagă_Răzvan_1997 a răspuns:

Nu se sterge nimic.Dar cum e o platforma noua nu toate programele si jocurile o sa fie compatibile.De exemplu pe Windows 8 nu-ti merge San Andreas MultyPlayer, trebuie sa umbli la ceva permisii in Windows.Eu zic sa ramai la 7 inca vreo 1-2 ani, apoi treci la 8.1.Baftahappy

| alexandero a răspuns:

Daca dai actualizare nu ai ce pierde, n use sterge nimica, poti sa dai linistit;