| Kely2820 a întrebat:

Daca am windows xp si vreau sa fac windows 7 pierd poze/filmulețe de pe calculator daca nu le bag într-un stick?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poți să le bagi și altundeva decât pe stick (CD, DVD, HD extern, altă partiție)

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca ai 2 partitii si windows-ul il vei instala unde este xp-ul nu pierzi nimic, cu conditia sa muti documentele importante din locul unde ai windows-ul in cealalta partitie, daca nu stick-ul sau urcatul pe net al fisierelor ramane singura solutie.