| Stelian2015 a întrebat:

Pe telefon mi s-a cerut sa actualizez Software
firmware-ul la cea mai recenta versiune. Daca accept pierd ceva din telefon (aplicatii, poze si altele)?
Cand am fost mic am dat accept pe update la windows cand nu stiam ce inseamna update si a trebuit instalez iar windows.
Nu vreau sa se repete situatia cu androidul.

Ce ma sfatuti?
Dau funda si vot!

5 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Nu ar trebui sa pierzi nimic. Ce telefon ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu pierzi nimic 100%.
Daca nu crezi din experienta proprie asta e...

Pe Windows ai dat update? Inseamna ca ceva nu a mers...dar nici acolo nu trebuia sa pierzi nimic daca mergea totul cum trebuie.

| Stelian2015 explică (pentru anonim_4396):

Am dat update la windows dar nu am pierdut nimic.
problema a fost ca trebuia reinstalat si eu nu stiam sa fac singur. atunci am ramas fara calculator cateva saptamani pana am fost ajutat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Stelian2015):

Nu trebuia instalat nimic daca ai dat update.
Nu ai stiut tu ce trebuie sa faci.

| serban57 a răspuns:

Nu pierzi nimic la actualizare, nici pe Android, nici pe IOS, nici pe windows phone. O actualizare nu face nicio problema daca este lasata sa se instaleze pana la capăt.