| Dontspeek a întrebat:

Mi-a cazut telefonul in apa si mi s-a stricat cu tot cu cartela sim de abonament de la Vodafone. Cat costa sa o inlocuiesc? Imi trebuie un act?

Răspuns Câştigător
| TheBlackAng3l a răspuns:

La cartela eu am platit 40 de lei... fara documente, decat m-am dus cu cartela care nu mai mergea, insa tu ai abonament.acolo e posibil sa ti-l faca gratis dar probabil ai nevoie de ceva documente, titularul...

2 răspunsuri:
| perladunarii a răspuns:

Trebuie sa mearga titularul de abonament si o schimba gratuit!

| banicukilu a răspuns:

Nu iţi trebuie bani, insă trebuie să te duci cu buletinul.