| LovelySmile98 a întrebat:

Mi-am cumparat acum ceva timp un bluetooth (stick).L-am instalat in pc si am reusit sa trimit diferite chestii de pe telefon in calulator dar nu pot din pc pe telefon.Ma puteti ajuta? Dau funda pentru cel mai bun raspuns si cel mai explicit happy.

3 răspunsuri:
| uRage a răspuns:

Nu poti deloc sau le trimiti dar nu le poti deschide?

| LovelySmile98 explică (pentru uRage):

Nu stiu cum sa le trimit, normal de ex la o melodie cand dai click dreapta iti apare send to... acolo trebuia sa-mi apara si bluettoth dar nu-mi apare.Ce trebuie sa fac sa-mi apara?

| uRage a răspuns (pentru LovelySmile98):

Incearca sa o copii sau sa o tragi din fereasta unde se afta in fereastra cu bluetooth