| maryse_9270 a întrebat:

mi-am cumparat chiar ieri un Samsung Corby (roz) si vroiam sa va intreb ce parere aveti despre el si unde gasesc jocurile, caci m-am dus la folderul,, jocuri si altele" si nu era nici un joc si cum schimb melodia pentru SMS (unde ma duc ca s-o schimb)?
Fundoooi!big grin

Răspuns Câştigător
| IIIx333III a răspuns:

Buna! Samsung Corby roz nu are jocuri. Doar cel alb(doar ca cel alb nu se poate seta in romana). Pentru a iti schimba melodia de la mesaje te duci in setari--profiluri--alegi profilul la care vrei sa iti schimbii melodia--dai pe cele doua sageti de langa--selectezi mesaje noi de la bara de sus. Si cam asta e tot. Funda?

4 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:) Sh eu am tot Samsung Corby Si sa stii ca nu are jocuri:(

Dar poti lua de aici:
http://www.mobileheart.com/......Games.aspx

| BetterThanDrugs a răspuns:

Fundaa?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ne spuneai ca e roz nu cred ca ne dadeam seama care e problema laughing, anyway, referitor la intrebare poate nu are jocuri.winking
nu toate telefoanele au

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu un corby (chiar roz:))) L-am luat prin decembrie 2009 si a functionat pana acum 4-5 luni, cand brusc se bloca, nu-mi mai vedea cartela sau cardul de memorie...in fine...probleme mari.In concluzie, eu zic sa ai mare grija cu el, sa-l scapi cat mai rar posibil pentru ca aparent este un telefon de plastic, menit sa dureze putin(inca vreo 2 in clasa mea au avut corby si a durat cam 1 an(la mine mai putin, nu stiu dc, ca l-am luat de la Vodafone)). Apropo, jocuri n-are, daca vrei intra pe www.mobile9.com si gasesti acolo, iar mel pentru sms nu stiu, ca mie imi placea:D. Sper ca am fost de ajutor :*