| 0PopaPorno a întrebat:

Mi.am cumparat de curand un laptop /\SUS si ieri i.am pus Windows 7.Cand il deschid imi apara ca tb. e sa instalez ATK100 driver.Am cautat pe CD. ul cu drivere dar nu gasesc acest driver. Dc tot imi apare ca tb. e sa. l instalez la fiecare deschidere?

3 răspunsuri:
| kta1431k a răspuns:

Salut! Nu am nici laptop nici Win7 dar incerca sa instalezi uniblue driver scan si te scapa sigur de problema.

| AndrewBa a răspuns:

Păi poate este de la display, hdd ceva. Caută pe net, se gasesc free!
Link : http://lmgtfy.com/? cu=Driver+ATK100+

| FreeLife a răspuns:

Pentru ce este driver-ul? Video/Sunet/MotherBoard... spune-mi si poate te pot ajuta dar asa sad... nu stiu sa-ti zic