| BlEetT a întrebat:

Buna!
Mi-am cumparat o tastatura noua dar nu merge...
E nou nouta, ce are? ce sa fac cu ea?
Nu are mufa tip UsB. Dupa ce bag mufa in spate la unitate si vreau sa scriu ceva nu merge...Ce sa fac?crying

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tastaturile cu mufa ps2 nu sunt toate plug and play. Incerca sa dai un restart la calculator fara sa scoti tastatura. Nu merge nici asa du te la grantie.

| MihaiTT a răspuns:

Daca nu este usb trebuie sa dai restart la calculator ca sa iti mearga

| AlinSUNT a răspuns:

Bagi mufa apesi pe cateva taste apoi dai restart la calculator dar nu scoti mufa si dupa cand se deschide iar mergebig grin Bafta!

| blueangel2001 a răspuns:

Buna daca are garantie poti sa o duci sa vada ei ce e ineregula cu ea.

| nothingtotell a răspuns:

Poate nu se potriveste cu componentele calculatorului tau sau trebuie sa o instalezi (mai intai evident dezinstaleaz-o pe cea veche)

| Minsk a răspuns:

Daca nici cu restart nu merge atunci e din urma problema incearca sa te uiti sa controlezi pc-ul nu te grabi