| TrueRO a întrebat:

Am o problema la unitate,cand vreau sa bag microfonul in mufa din spate merge,dar cand vreau sa bag mufa in fata la unitate nu merge, nu stiti de ce?

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Probabil nu ai conectat cum trebuie audio de la front pannel pe placa de baza.In foarte putine cazuri mai poate fi stricata intrarea de la front pannel.

| TrueRO explică (pentru MskDesign):

Si cum fac sa o rezolv?

| MskDesign a răspuns (pentru TrueRO):

Cauti cartea de instructiuni pa net in format pdf si acolo ai schita.

| DjNick112 a răspuns:

Problema nu e la unitate, problema e ca nu ai conecatat firile din fata in placa de baza, sau nu le-ai conectat corect