| zuzy14 a întrebat:

mi-am cumparat un telefon vedafone smart si vreau sa imi bag card de memorie am 2 carduri micro sd unu de 1 GB si unu de 2 GB da nici unu nu merge trebuie sa imi cumpar alt card de memorie? si daca da ce card.

1 răspuns:
| ρatyyy a răspuns:

Nu este nevoie poti sa reformatezi cardul de memori e de duci la un magazin de telefoane si ceri un cititor de carduri acela nu costa mai mult de 15 lei si cardul il bagi in cititor iar cititorul in calkulator il spate are o mufa la unitate si stergi de pe card tot ce ai dar daca vrei sa mai ai ce ai avut pe tel se salvezi in kalk pozele prin copy pastele stergi si apoi gta iti va merge cardul