| OnlyGirl a întrebat:

mi-am descarcat jocul vside si va rog daca puteti sa ma ajutati adica sa-mi spuneti cum e jocul ce trebuie sa faci, cum ajungi la un anumit lv?

mersi :*

fundabig grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot sa intru!straight face

| OneMoreGirl a răspuns:

Uufff...si eu am exakt aceiasi problema

| AndreeMeaw a răspuns:

Hei.Am jucat vSide si am avut lvl 7. happy.in joc te poti plimba prin orase..sa-ti faci prietene/prieteni. poti dansa..sa-ti cumperi haine..mancare..Vbux..este foarte greu de primit.dar vpoint..il faci simplu..plimbandu-te prin oras si descoperind locuri secrete.Este un joc frumos.Iti trebuie cont.Am inteles ca nu mai este New Venezia.straight face. FUNDA?