| clauditzu a întrebat:

Hey, ce sa fac pentru a confirma adresa de mail pe TPU? dau click pe linkul respectiv si imi spune ca au trimis un mail de confirmare pe adresa mea, dar astept sa vina mailu de vreo saptamana si nu am primit nimic straight face partea proasta e ca daca nu primesc mailul respectiv nu pot sa dau mai mult de 10 raspunsuri straight face ce sa fac ca sa-l primesc?

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Atunci cand vrei sa raspunzi, iti apare scris cu rosu ca nu ai emailul confirmat.Dai click acolo, apoi intri pe adresa ta de email si dai click pe linckul care iti apare. Daca nu ai primit emailul cauta in Spam. Succes! http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| TPU.ro a răspuns:

Verifica ca adresa ta de e-mail sa fie corect si nu uita sa te uiti inclusiv in folderul de spam/junk.

Alexandra - TPU

| onasis1961 a răspuns:

Poate este adresa de email gresita sau uitate si in (spam).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Bine ai venit printre noi!
Intri în contul tău la "Editare profil" și vei vedea următorul text: "Nu ai adresa de email confirmată. Click aici să îți confirmi adresa". Apasă pe cuvântul "aici"! Pe adresa cu care te-ai înregistrat vei primi un mesaj cu un link pentru a o confirma (ar fi bine să verifici și în "Spam". Însă atenție, uneori mail-ul nu ajunge imediat, ci trebuie să aștepți câteva ore sau zile). Apeși pe link-ul respectiv și adresa este confirmată.
Te pup!

| Nanami利 a răspuns:

Mai demult si mie mi-a facut asa, dar am incercat de mai multe ori si in sfarsit l-au trimis.