| xgh3n123 a întrebat:

Nu imi mai merge facebook imi scrie "Confirmă adresa ta de e-mail

Cea mai simplă cale de a-ţi confirma contul este să te conectezi la Yahoo! Mail. Aceasta îţi va confirma automat contul şi va căuta printre contactele tale pentru a găsi prieteni care se află pe Facebook (see how it works). Sau putem să send you a confirmation email" va rog ajutati-ma? Dar cea mai mare problema este ca am tot apasat acolo sa imi trimita din nou linkul si tot nu mi-l trimite astept de foarte multa vreme... Stie cineva ce e de facut, de asemenea am schimbat mailul de o gramada de ori... tot nu stiu ce sa ii mai fac! multumesc! Dau funda!

1 răspuns:
| ItzBogdanMDFK a răspuns:

Si eu cand am confirmat a durat vreo 2 zile dar dupa am reusit.