| gedderth23 a întrebat:

Mi-am dus laptopul la resetat acum cateva luni.De atunci nu ma mai pot juca sims 3.Il instalez si cand dau sa ma joc pe el imi spune: Open GL renderer not supported, etc...Inainte sa resetez mergea fara nici o problema jocul.Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| nextlevel999 a răspuns:

Reislaleza placa video sau verifica-i setarile avansate

| gedderth23 explică (pentru nextlevel999):

M-am tot uitat pe youtube la niste videouri in care imi arata cum sa repar asta, dar n-afunctionat si parca era ceva cu setarile avansate. daca reinstalez windowsul merge?

2 răspunsuri:
| Ronaldo_Darius_1921 a răspuns:

Pune setarile cum o fost inainte... sau daca nu stii reinstaleaza placa video. sau windows