| alexiageorgiana1995 a întrebat:

mi-am facut si eu cont de Twitter de ceva vreme, dar nu stiu cum sa postez fotografii. Am o photo de profil si de coperta, si stiu cum sa le schimb, dar nu stiu cum sa adaug mai multe. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| xoxolove96 a răspuns:

Dai la Compose new Tweet si dupa la Add photo. Succes happy

| ElizaSommers a răspuns:

La Home pe marginea din stanga unde poti compune tweet-uri ai si un buton pentru a alege si o fotografie pe care sa o postezi happy desi twitter nu este un spatiu ca facebook-ul in care sa postezi foarte multe poze in albume, dar poti posta cate una pe tweet (postare)