| adin94 a întrebat:

Am o problemă cu facebook-ul. De la o vreme nu mai pot posta nici o poză şi nici un videoclip. Nu pot să adaug o noua fotografie de profil/copertă. Când vreau sa postez o poză, se incarca acea mică bară albastră pana la jumătate, apoi dispare, si se intampla la fel cand vreau sa o postez din nou, si din nou...Nu stiu care e explicaţia, poate ma puteţi ajuta va rog. Mulţumesc!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai incearca.Asa pateam si eu.Dar pana la urma a mers.Multi utilizatori pe site.

| Latinmoon a răspuns:

Poate ai fost raportata.