| relaxo a întrebat:

Buna mi-am facut un post de radio cu winap si cand vreau sa vb la microfon muzica pe site se aude incet si toto trebuie sa schimb intre alea doua chesti cu winap rcomandat si cealalta ce sa fac ca sa nu se mai auda muzica incet cand lasa ala cu microfon si si daca nu apas tack tot incet se aude pe site

1 răspuns:
| AlexBitza a răspuns:

Pai vezi ca are ceva acolo de unde scazi/cresti volumul cantecului si al vocii tale. Succes! daca mai ai probleme da-mi mesaj pe privat am avut si eu radio din asta si imi face placere sa ajut cu ce pot