| sergiu48 a întrebat:

AM si eu o dilema. Cand imi pun statia la laptop nu stiu de ce, dar cand pun muzica din Winap se aude foarte incet. fata de cat ar trebui sa se auda. in Youtube sa aude cu mult mai tare, la fel si cu VLC, sau pur si simplu de pe internet. doar in winap se aude mai incet, se aude mai incet ca pe telefon si dau si statia la maxim! In Winat am dat totul la maxim volum etc. Oare cu are? Si ce pot sa ii fac sa se auda tare?

Răspuns Câştigător
| CristianaMihu a răspuns:

Joc la pc in dreapta e un volum apasa pe ala si dale pe toate la maxim si mie mi s-a intamplat si am incercat asta si merge f bine. funda?