| anonim_4396 a întrebat:

Am un radio online si vreau sa dau dedicatii. El ruleaza in winamp. Cum dau muzica un pic mai incet sa dau dedicatii? Adica sa se auda si vocea mea si muzica. Am microfon si toata aparatura. Cum fac? Instructiuni! Doar pentru cunoscatori!

1 răspuns:
| iHeartKpop a răspuns:

Hmm...fratimiu nu dadea muzica mai incet cand avea post de radio.o lasa asa si se dadea ea mai incet automat.dar daca vrei sa dai mai incet da mai incet din...boxa/statie ce-ai avea tu sau direct de la winamp