| Bella1love a întrebat:

Mi-am instalat o aplicatie care iti da like-uri pe facebook si chiar a mers. Nu sunt o disperata dupa like-uri, dar am vrut sa vad daca intr-adevar merge. Am primit de la tot felul de oameni pe care nu ii cunosc.. Totusi, exista ceva riscuri? Daca stiti ceva despre asta, va rog spuneti-mi.

Răspuns Câştigător
| vicecity8 a răspuns:

Aplicatia ar putea cere niste permisiuni nu tocmai in regula sa sa fure date despre tine si alte chestii de genul asta. Eu doar iti zic sa ai grija...

| Bella1love explică (pentru vicecity8):

Multumesc de raspuns, oricum am dezinstalat-o si am sters poza la care am primit like-urile.

1 răspuns: