| MyssyChrissy03 a întrebat:

Buna dragilor am o mare problema si daca o rezolvati sau ma ajutati va dau vot funda like pe facebook ce vreti voi va rog sunt disperata....deci am vrut sa intru pe facebook si au vrut sa imi verifice identitatea am facut aia aia si imi cere nr de telefon l-am scris si o zis ca in maxim 5 minute primesc un mesaj cu codul a trecut o zi si nu l-am mai primit va rog spuneti-mi ce sa fac cum sa rezolv alta cale nu exista sa intu am incercat totul poate stiti voi ceva va multumesc.

2 răspunsuri:
| Alena_Miriam_1995 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie..si mi-am schimbat facebook-ul Nu stiu ce ti-as putea spune.

| Micutualex a răspuns:

Intra tot acolo unde ai pus numarul de telefon si cere sa iti retrimita mesajul! Astept funa!big grin